استودیو نماد

عکاسی هنرهای زیبا

استودیو نماد
عکاسی هنرهای زیبا

معیار اصلی و اساسی که عکاسی هنرهای زیبا را از سایر شاخه‌های عکاسی جدا می کند این است که عکاسی هنرهای زیبا تنها ثبت دیجیتال یک سوژه نیست.

از این رو در عکاسی هنرهای زیبا ، هنرمند از دوربین به عنوان ابزاری برای خلق یک اثر هنری بهره می‌گیرد و به کمک آن به جای مستندنگاریِ صرفِ سوژه‌های پشت لنز، دیدگاه شخصیش را درمورد آنچه اتفاق افتاده بیان می‌کند. معمولاً استفاده از یک دوربین برای مستند کردن آنچه که در پیش روی عکاس اتفاق می‌افتد، در حیطه‌ی عکاسی خبری قرار می‌گیرد . اغلب چنین عکس‌هایی در نشریاتی چاپ می‌شوند که به ثبت دقیق لحظه بدون دست‌کاری و کم و کاست، توجه ویژه‌ای دارند.

عکاسی هنرهای زیباهنرمند

لازم و شایسته است که تمام آثار هنری به بهترین شیوه در معرض نمایش طیف وسیعی از مخاطبان قرار بگیرند.کیفیت بالای تصاویر چاپ‌ شده در کاتالوگ‌ها، بروشورها یا وب‌سایت‌ها شانس دیده شدن را افزایش می‌دهد. نحوه ارائه آثار به اندازه‌ی مهارت در عکاسی اهمیت دارد و یکی از مهمترین سرمایه‌گذاری‌های هر هنرمند است.از سوی دیگر، عکاسی هنرهای زیبا در درجه‌ی اول درباره‌ی هنرمند سخن می‌گوید. عکاسی آثار هنری تنها مربوط به آن چیزی که دوربین ثبت می‌کند نیست بلکه به آن چیزی توجه دارد که هنرمند می‌بیند.

آثار هنری خود را در رنگ‌‌ های صحیح بگیرید و جزییات و ظرافت‌های کارتان را نمایش دهید.پیش از اینکه اثر اصلی و اورجینال خود را بفروشید یک کپی دقیق از آن داشته باشید تا با نمایش آن بتوانید مخاطبان بیشتری را جذب کنید و فرصت‌های بهتری را در آینده بدست بیاورید.عرضه بهترین کارهایتان به شما کمک می‌کند تا شناخته شوید و فروش بیشتری را کسب کنید.لازمه‌ی خلق آثار بی‌نظیر، عکاسی خوب است. نگه‌داری یک نسخه دقیق از اثر، شهرت شما را افزایش می‌دهد و فرصت‌های جدیدی پیش رویتان قرار می‌دهد.

عکاسی هنرهای زیباگالری‌ها و موزه‌ها

 بازدیدکنندگان می‌توانند از آثاری که در موزه‌ها و گالری‌ها به نمایش درمی‌آید بیش از پیش لذت ببرند.  به کمک نورپردازی‌های حرفه‌ای، بافت و سطح آثار ارائه شده از کوچکترین سایز تا بزرگترین‌شان به بهترین شکل در معرض دید قرار می‌گیرند.

دیجیتالی کردن آثار به منظور تماشای آنلاین و آرشیو کردنشان بسیار اهمیت دارد. مخصوصاً در گالری‌ها و موزه‌ها که در پیشرفت فرهنگ معاصر نقش به سزایی دارند.

موزه‌داران و مدیران

 اطمینان پیدا کنید که تمام اجراهای زنده، پروژه‌ها، نمایشگاه‌ها مستند شوند. استفاده از تصاویر با کیفیت بالا در برنامه‌های مالی و تحقیقی و توسعه‌ای که در آینده برگزار می‌شود، تأثیرفوق‌العاده‌ای دارند و در عین حال به افزایش طیف مخاطبان کمک می‌کنند.

آثار هنری دو بعدی و سه بعدی که در تمام اندازه‌ها که در طول زمان برگزاری نمایشگاه‌ها و اجراها در معرض نمایش قرار گرفتند می‌توانند با استفاده از تجهیزات استودیویی قابل حمل در هر ناحیه ای از ایران عکس‌برداری شوند. آثار با سایز کوچک و متوسط هم می‌توانند در استودیوی طراحی در نزدیک پرستون عکس‌برداری شوند.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر از عکاسی آثار هنری اینجا کلیک کنید

 

استودیو نماد

ما در استودیو نماد از سال ۹۳ به طور تخصصی به عکاسی صنعتی برای برندها مشغولیم و تا به امروز توانسته ام با بیش از ۵۰۰ مشتری همکاری داشته باشیم.

More Posts - Twitter - Facebook - LinkedIn - Pinterest - Google Plus - YouTube

5/5 ( 1 بازدید )

ما در استودیو نماد از سال 93 به طور تخصصی به عکاسی صنعتی برای برندها مشغولیم و تا به امروز توانسته ام با بیش از 500 مشتری همکاری داشته باشیم.

COMPANY NAME
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia montes
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
  • Montes vutario lacus quis preambul denlac
  • Leftomato denitro oculus softam lorum quis
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix digit
  • Dualo fitemus lacus quis preambul patturtul
CONTACT US
Thank You. We will contact you as soon as possible.
دانلود تعرفه 1397
همکاری با بیش از 500 برند از افتخارات ما می باشد.
اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
با تشکر، از اعتماد شما
لطفا ایمیل خود را بررسی بفرمایید.
اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .