استودیو نماد

انواع عکاسی از محصولات : لایف استایل و زمینه ساده

استودیو نماد
عکاسی از محصولات

عکاسی محصول بخش مهمی از تبلیغات آنلاین و آفلاین برای فهرست‌ها، بروشورها، تبلیغات مجله‌ای، آگهی‌نماها، و ب‌سایت شرکت‌ها است.

مخصوصاً در هنگام فروش محصولات به‌صورت مستقیم به مصرف‌کننده عکاسی محصول بسیار کاربرد دارد. عکاسی از محصولات به دو صورت چیدمان (لایف استایل) و یا به صورت زمینه ساده گرفته می شود.

 عکاسی از محصولات به صورت lifestyle چیست؟

عکس‌های سبک زندگی محصولات برند شما ( عکس‌هایی که در منزل، با یک مدل، گرفته می شود)، به مشتریان بالقوه شما کمک می‌کند که تصور کنند از محصول شما در زندگی‌شان استفاده می‌کنند. پتو در کنار یک کتاب و یک فنجان چای روی تخت خواب، خیلی گرم‌ و نرم به نظر می‌رسد. جواهرات در گوش‌های مدل شما، دلپذیر و مطبوع به نظر می‌رسد. همچنین شما می‌توانید رایحه اسکراب بدن را وقتی با رزماری بهاری و یک لیموی بریده مدل می‌شود، احساس کنید.

این نوع از عکس‌ها در طبقه عکس‌های سبک زندگی قرار می‌گیرند:

عکاسی table top : عکس از اقلامی که روی میز قرار می‌گیرند، با یا بدون تنظیم جعبه نور.

عکاسی مسطح (flatlay): شبیه به عکاسی تبلت، اما عکس مستقیماً از بالاگرفته می‌شود.

عکاسی Hero shot : این نوع از عکس‌ها نشان می‌دهد محصول شما چگونه کار می‌کند و به خریدار اجازه می‌دهد آن را در زندگی خود تصور کند

عکاسی با مدل : عکس با مردم؛ برای نشان دادن پوشش محصول ، و یا اندازه و استفاده از محصول عالی است.

عکس‌های سبک زندگی برای Pinterest، اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی، عالی هستند، و در فهرست، بروشورها، کاتالوگ ها و یا کتاب راهنمای شما خیره‌کننده خواهند بود.

عکاسی از محصولات با پس‌زمینه سفید چیست؟

عکس‌های با پس‌زمینه سفید، بااینکه تحریک‌کننده نیستند، به مردم در درک کردن کمک می‌کنند. آن‌ها می‌توانند تمام جزییات و رنگ طبیعی را ببینند. بقیه جزییات در قاب آن‌ها را منحرف نمی‌کند، و یک تصویر واضح از محصول دریافت می‌کنند. شما می‌توانید این عکس‌ها را از همه‌ی زاویه‌ها و جهت‌های محصول بگیرید.

اگر شما هیچ عکسی با زمینه سفید نداشته باشید، بعضی ویژگی‌ها مانند هدیه ها، وقتی بلاگرها بخواهند عکس‌های شمارا با دیگر عکس‌ها کولاژ کنند، و یا ویراستارهای مجله بخواهند فقط محصول را درزمینهٔ سفید نمایش دهند، از دست می‌دهید.

همکاری با یک عکاس حرفه ای محصولات

عکاسی یکی از کارهایی است که ساده‌تر از آن چیزی که هست، به نظر می‌رسد. من هر وقت که می‌خواهم با تلفن یک عکس روشن و جذاب برای اینستاگرام بگیرم، آن را به یاد می‌آورم. اگر شما تقریباً یک عکاس ماهر نیستید، اجازه دهید از شما بخواهم این وظیفه مهم را به بیرون بسپارید. عکس‌های غیرحرفه‌ای مانند یک توپ و زنجیر برای کسب‌وکار شما هستند- شما می‌توانید به سمت جایی که می‌روید، بروید، اما مسیر شما مبارزه سخت و طولانی را خواهد داشت.

عکاسی محصول شما یک قطعه کلیدی در استراتژی بازاریابی شما است. بر کسی پوشیده نیست که عکاسی حرفه‌ای به شما درفروش بیشتر کمک می‌کند و کسب‌وکار شما حرفه‌ای به نظر می‌رسد.

وقتی شما یک عکاس حرفه‌ای استخدام می‌کنید، درنهایت عکس‌هایی خواهید داشت که می‌توانید از آن‌ها در سراسر عمر کسب‌وکارتان استفاده کنید.

ما در خدمات عکاسی از محصول استودیو نماد به شما کمک میکنیم تا بهترین عکس از محصولاتتان را برای تبلیغات آنلاین و آفلاین کسب و کارتان داشته باشید.عکسها با خلاقیت و در بهترین نور و فضا و با چیدمانی منحصر به فرد توسط کادر تخصصی استودیو نماد گرفته می شود. به کسب و کار خود اهمیت دهید تا بهتر  دیده شوید.

برای دیدن نمونه کارهای ما در استودیو نماد در زمینه عکاسی محصول اینجا کلیک کنید.

منبع : www.aeolidia.com

استودیو نماد

ما در استودیو نماد از سال ۹۳ به طور تخصصی به عکاسی صنعتی برای برندها مشغولیم و تا به امروز توانسته ام با بیش از ۵۰۰ مشتری همکاری داشته باشیم.

More Posts - Twitter - Facebook - LinkedIn - Pinterest - Google Plus - YouTube

5/5 ( 2 بازدید )

ما در استودیو نماد از سال 93 به طور تخصصی به عکاسی صنعتی برای برندها مشغولیم و تا به امروز توانسته ام با بیش از 500 مشتری همکاری داشته باشیم.

COMPANY NAME
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia montes
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
  • Montes vutario lacus quis preambul denlac
  • Leftomato denitro oculus softam lorum quis
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix digit
  • Dualo fitemus lacus quis preambul patturtul
CONTACT US
Thank You. We will contact you as soon as possible.
دانلود تعرفه 1397
همکاری با بیش از 500 برند از افتخارات ما می باشد.
اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
با تشکر، از اعتماد شما
لطفا ایمیل خود را بررسی بفرمایید.
اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .