استودیو نماد

تعرفه عکاسی صنعتی

استودیو نماد

تعرفه عکاسی صنعتی بر اساس اندازه محصول، مات یا برق بودن آن و تعداد فریم عکس ها دسته بندی شده است. در حالت چیدمان و یا مونتاژ تعرفه عکاسی صنعتی متفاوت خواهد و در صورت سفارش تعداد بالایی عکس در ماه قیمت ها به تبع کاهش خواهند داشت.ما توی این مقاله هم خدماتمان در استودیو نماد را به شما معرفی میکنیم و هم اساس قیمت گذاری عکس های صنعتی را توضیح می دهیم پس با ما همراه باشید.

خدمات متنوع و متفاوت استودیو نماد

خدمات ما در استودیو نماد بسیار متفاوت و متنوع است. ما علاوه بر عکاسی از محصولات شما در حالت ها و ایده های مختلف برای صفحات مجازی شما تولید محتوا کرده و باعث افزایش فروش شما میشویم که در دسته بازاریابی دیجیتال جای دارد. یکی دیگر از سرویس ها ما ساخت تیزر تبلیغاتی و موشن گرافیک با استراتژی ها قوی برای بهتر دیده شدن شماست.اما تخصص اصلی ما عکاسی صنعتی در زمینه های مختلف است. به همین دلیل تعرفه عکاسی صنعتی را به تفصیل برای شما توضیح داده ایم.

زمینه های مختلف عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکس گرفتن از هر محصولی و یا فضایی برای تبلیغات , بازاریابی و یا معرفی و جا انداختن محصولات جدید را عکاسی صنعتی و تبلیغاتی می گویند عکاسی صنعتی و تبلیغاتی شاخه های مختلفی دارد که دسته بندی آن برای قیمت گذاری در زیر توضیح داده شده است تا شما به راحتی متوجه شوید که محصولاتتان در کدام دسته جای دارد.

عکاسی  از محصولات (زمینه ساده) :

این عکس ها بدون چیدمان، جهت نمایش محصولات با جزئیات و در یک زمینه تک رنگ عکاسی می شوند.

تعرفه عکس صنعتی زمینه ساده محصولات آرایشیمحصولات مات| ۲۰ تا ۸۰ سانتی متر 

محصولات مات| ۸۰ تا ۱۵۰ سانتی متر 

محصولات مات| ۱۵۰ تا ۲۵۰ سانتی متر

محصولات براق| ۲۰ تا ۸۰ سانتی متر 

محصولات براق| ۸۰ تا ۱۵۰ سانتی متر 

محصولات براق| ۱۵۰ تا ۲۵۰ سانتی متر

نمونه عکس های زمینه ساده و محصولات ما در استودیو نماد را می توانید در صفحه عکاسی محصول ببینید.

انواع عکاسی از غذا :

عکاسی از غذا و  مواد خوراکی چه در داخل استودیو و با نورپردازی و چه خارج از استودیو و در محل رستوران و یا کافه به دو دسته زیر تقسیم می شود.

زمینه ساده غذا
عکاسی چیدمان غذا

 

عکاسی دکوراتیو یا عکاسی چیدمان

از محصولات جز در زمینه ساده به صورت دکوراتیو و یا چیدمان نیز عکاسی می شود. به صورتی که حال و هوای عکس با موارد مصرفی و یا خواص محصول مرتبط باشد.

فتومونتاژ :

تلفیق چند عکس در یک کادر با در نظر گرفتن ارتباط بین آنها به طوری که به نظر بیاید این عکس به صورت یک جا با دوربین گرفته شده است.

مات|تا ۸۰ سانتی متر
براق| ۸۰ سانتی متر
بالاتر از ۸۰ سانتی متر

 عکاسی معماری و عکاسی فضای داخلی، هتل ها و رستوران ها

عکاسی از ساختمان ها و نمای بیرونی آنها و فضای باز یک محیط را عکاسی معماری می گویند. عکاسی از نمای داخلی هتل ها و رستوران ها نیز در این دسته جای میگیرد.

عکاسی هوایی

عکاسی هوایی را در واقع می توان فرایند گرفتن عکس از فضایی روی زمین در یک ارتفاع مشخص با هواپیماهای سبک و یا هلی شات معرفی کرد.

عکاسی صنعتی چیست

عکاسی تور مجازی

عکاسی تور مجازی در واقع کنار هم قرار دادن عکس های پانوراما به صورت عمودی و افقی است که به کاربر اجازه می دهد که با آزادی و با حرکت ۳۶۰ درجه در تمام محورهای عمودی و افقی منظره و محیط را با حرکت ماوس مشاهده کند.

عکاسی ۳۶۰ درجه محصول

عکاسی ۳۶۰ درجه از محصولات فرآیند کنار هم قرار دادن تمامی عکس های زمینه سفید یک محصول از تمامی زوایا است که به مشتری اجازه میدهد با همه جزیئات درگیر شود و قبل از خرید همه جوانب محصول را بررسی نماید.

توضیحات فوق مختصری از زمینه های فعالیت ما در شاخه عکاسی صنعتی استودیو نماد است. ما آماده ارائه بهترین خدمات با کیفیت منحصر به فرد برای تمامی اصناف، صاحبان صنایع و دارندگان فروشگاه آنلاین می باشد. تمام عکس ها با سلیقه و نظر شما گرفته شده و قبل از نهایی شدن کار برای تایید نهایی در اختیار شما قرار می گیرد
شما میتوانید جهت دانلود تعرفه عکاسی صنعتی از لینک زیر اقدام فرمایید.

دانلود تعرفه خدمات ۱۳۹۷

استودیو نماد

ما در استودیو نماد از سال ۹۳ به طور تخصصی به عکاسی صنعتی برای برندها مشغولیم و تا به امروز توانسته ام با بیش از ۵۰۰ مشتری همکاری داشته باشیم.

More Posts - Twitter - Facebook - LinkedIn - Pinterest - Google Plus - YouTube

3.7/5 ( 3 بازدید )

ما در استودیو نماد از سال 93 به طور تخصصی به عکاسی صنعتی برای برندها مشغولیم و تا به امروز توانسته ام با بیش از 500 مشتری همکاری داشته باشیم.

COMPANY NAME
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia montes
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
  • Montes vutario lacus quis preambul denlac
  • Leftomato denitro oculus softam lorum quis
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix digit
  • Dualo fitemus lacus quis preambul patturtul
CONTACT US
Thank You. We will contact you as soon as possible.
دانلود تعرفه 1397
همکاری با بیش از 500 برند از افتخارات ما می باشد.
اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
با تشکر، از اعتماد شما
لطفا ایمیل خود را بررسی بفرمایید.
اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .