استودیو نماد

عکاسی 360 درجه از اشیا : اهمیت آن برای هر کسب و کار

استودیو نماد
عکاسی 360 درجه از اشیا

در زیر می‌توانید تعریف ساده ای از عکاسی ۳۶۰ درجه از اشیا را بخوانید، با ما همراه شوید.

عکاسی ۳۶۰ درجه از اشیا ، فرآیند گرفتن یک سری تصاویر از محصول موجود با تجهیزات تخصصی است که محصول را در یک یا چند محور می‌چرخاند. تصاویر ویرایش شده، قالب‌بندی شده و یکپارچه‌سازی می‌شوند و به مشتری اجازه می‌دهد تا با محصول تعامل داشته باشد، آن را از زوایای مختلف چرخانده و برای دیدن جزئیات محصول بتواند به‌راحتی بر روی عکس این محصول زوم نماید.

چگونه عکاسی ۳۶۰ درجه از اشیا به کسب‌وکار شما کمک می‌کند؟

عکاسی محصول ۳۶۰ درجه پیچیده‌تر و پرهزینه‌تر از عکاسی محصول است. پس چرا این گزینه برای بازاریابی محصول شما ضروری است؟ به نظر من، سه دلیل عمده استفاده از عکاسی محصول ۳۶۰  درجه وجود دارد:

فروش بیشتر محصول : تصاویر ۳۶۰ درجه محصول اجازه می‌دهد تا مصرف‌کننده برای دیدن ویژگی‌های محصول به‌صورت دقیق از همه طرف و همچنین از زوایای نزدیک به آن بپردازد. یعنی که مشتری با عکاسی ۳۶۰ درجه از اشیا می‌تواند یک تجربه ملموس از خرید را داشته باشد. تصاویر ۳۶۰ درجه به خریدار اینترنتی این فرصت را می‌دهد که در مورد تصمیم خرید محصول با دقت بیشتری عمل نموده و آیا این محصول همان چیزی است که می‌خواهد یا خیر.

کاهش مرجوعی محصولات: بازگشت محصولات در بسیاری از صنایع نشان‌دهنده هزینه‌های بسیار گزاف است – تا جایی که کاهش کوچکی در مرجوعی می‌تواند صدها هزار تومان در هزینه‌های نمایندگی‌ها صرفه‌جویی ایجاد نماید. تصاویر ۳۶۰ محصول به مصرف‌کننده اجازه می‌دهد تا با جزئیات محصول را مشاهده کند و اطمینان حاصل کند که محصولی مناسب را خریداری می‌کند همین اطمینان منجر به کاهش بازگشت کالا می‌شود.

از دور خارج کردن رقبا: امروزه در عرصه تجارت، رقابت بسیار شدید است و هر مزیتی که کالای شما داشته باشد از سوی مشتری استقبال می‌شود. تجارت الکترونیک معمولاً به‌عنوان تجارت نزدیک و فروش دوجانبه یاد می‌شود. به ‌عنوان‌ مثال، اگر شما کوله‌پشتی را تولید می‌کنید، محصولات شما براش نمایش در وب‌سایت‌های تجارت الکترونیکی و در کنار رقبایتان برای مشتری نمایش داده می‌شود. اگر محصولات شما دارای تصاویر ۳۶۰ درجه بوده و رقبای شما نباشد، احتمال اینکه محصول شما در برابر محصول رقیب شانس بیشتری برای فروش داشته باشد بیشتر است.

 

لازم به ذکر است که همه محصولات برای عکاسی ۳۶۰ درجه از اشیا مناسب نیستند. به‌عنوان‌مثال، اگر شما محصولاتی را می‌فروشید که از تمام زوایا مشابه (مانند جعبه‌های بسته‌بندی مقوایی) است، ارائه محصولات خود با تصاویر ۳۶۰ برای مشتری آن‌چنان تأثیری نداشته، و در حقیقت هدر دادن زمان و پول است. از سوی دیگر، اگر محصولات شما دارای ویژگی‌های مهمی از تمامی زوایا است، عکس‌برداری محصول ۳۶۰ درجه بسیار مناسب خواهد بود.

شما متوانید نمونه کار های ما رو در زمینه عکاسی ۳۶۰ درجه محصول از این لینک ببینید 

 

استودیو نماد

ما در استودیو نماد از سال ۹۳ به طور تخصصی به عکاسی صنعتی برای برندها مشغولیم و تا به امروز توانسته ام با بیش از ۵۰۰ مشتری همکاری داشته باشیم.

More Posts - Twitter - Facebook - LinkedIn - Pinterest - Google Plus - YouTube

5/5 ( 2 بازدید )

ما در استودیو نماد از سال 93 به طور تخصصی به عکاسی صنعتی برای برندها مشغولیم و تا به امروز توانسته ام با بیش از 500 مشتری همکاری داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

COMPANY NAME
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia montes
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
  • Montes vutario lacus quis preambul denlac
  • Leftomato denitro oculus softam lorum quis
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix digit
  • Dualo fitemus lacus quis preambul patturtul
CONTACT US
Thank You. We will contact you as soon as possible.
دانلود تعرفه 1397
همکاری با بیش از 500 برند از افتخارات ما می باشد.
اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
با تشکر، از اعتماد شما
لطفا ایمیل خود را بررسی بفرمایید.
اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .