چرا کیفیت عکاسی تبلیغاتی برای کسب و کارها مهم است؟

  استودیو نماد
  عکاسی تبلیغاتی

  هر چه لوکس‌تر دیده شوید مشتری‌ها بیشتر به شما اعتماد خواهند نمود. یکی از جلوه‌های شیک و لوکس به نظر رسیدن تصاویر تبلیغاتی بسیار شیک و منظم است.

  اگر بخواهیم تبلیغات را به‌ طور خلاصه تعریف کنیم ارتباطی است که بین ارزش برند شما و مشتری برقرار می‌شود. از قدیم نیز گفته‌اند که عقل مردم به چشمشان است. این حقیقت یکی از مهم‌ترین مواردی است که در دنیای امروز بدان نیاز داریم.متأسفانه بسیاری از تجارت‌های صنعتی اهمیت عکس‌های تبلیغاتی را به‌خوبی درک نمی‌کنند و نمی‌دانند که چگونه یک ظاهر مناسب و تصاویر منظم می‌تواند به آن‌ها کمک کند که نه ‌تنها کیفیت محصول خود را به خریدار و یا مصرف‌کننده منتقل کنند، بلکه همچنین به آن‌ها کمک می‌کند تا داستان شرکت خود و برند و محصولاتشان را برای مدم تعریف کند.

   

  عکاسی تبلیغاتی

  ما یک فرهنگ بصری هستیم. عکس‌ها تصورات ذهنی را گرفته و ضبط می‌کنند و به ما کمک می‌کنند تا بدون نیاز به خواندن مطلب، موضوع را درک نماییم. در این عصر و زمانه که استفاده از دستگاه‌های تلفن همراه همه‌گیر شده است، داشتن عکس‌های تبلیغاتی خوب مهم‌تر از همیشه بوده و اهمیت آن احساس می‌شود. در ادامه به بررسی برخی از آمارهای اخیر در مورد آمارهای تاثیر عکاسی تبلیغاتی برای برند شما توجه کنید:

  • مقالاتی با تصاویر مرتبط به ‌طورکلی ۹۴ درصد بیشتر از مقالات بدون تصاویر، موردمطالعه قرارگرفته است.
  • مطبوعاتی که با عکس منتشر می‌شوند تقریباً ۱۵٪ بیشتر به‌صورت آنلاین مورد بازدید قرارگرفته‌اند نسبت به یک نشریه مطبوعاتی که عکسی نداشته و فقط متن را به‌عنوان محتوای خود منتشر می‌کند.
  • ۶۰ درصد از مصرف‌کنندگان که از جستجوی آنلاین استفاده می‌کنند می‌گویند ترجیح می‌دهند با کسب ‌و کاری تماس بگیرند که لیست آن شامل یک تصویر است.
  • تقریباً ۷۰ درصد از خریداران وب‌سایت تجارت الکترونیک می‌گویند که تصویر محصول در هنگام تصمیم‌گیری خریدشان بسیار مهم است. (منبع: MDG Advertising Infographic)

  عکاسی تبلیغاتی

  توجه مشتریان خود را با عکاسی تبلیغاتی جذب کرده و آنها را نگاه ‌دارید.

  عکس‌های تبلیغاتی خوب، به‌احتمال ‌زیاد مخاطبان شما را بیشتر از متن خالص و بدون عکس درگیر می‌کنند، به‌خصوص اگر تصاویر ارائه‌ شده تمایل و جهت هنری داشته و به مخاطبان خاصی هدایت شوند. شما تنها یک فرصت دارید تا بتوانید بیننده ای را که برای اولین بار نشریه شمارا می‌خواند جذب و درگیر نمایید به همین منظور مطمئن شوید که برای محتوای خوب شما عکاسی تبلیغاتی درستی انجام گرفته است و محتوای ایجاد شده که شامل متن و عکس است درک روشنی از پیشنهاد شما فراهم کند.

  علاوه براین، استفاده ازعکس‌هایی که موجودیت شما را تعریف می‌کنند می‌توانند به ایجاد یک طراحی واحد و یکپارچه بیشتر کمک کند چه در یک صفحه، بروشور، محتوای و دیجیتال، و یا نمایشگاه‌های تجاری.

  بهترین راه برای ایجاد این انطباق در تصاویر از طریق استخدام یک استودیو تبلیغاتی است که کسب ‌وکار و تجارت شما را می‌شناسد و درک می‌کند، سپس می‌تواند فیلم‌نامه مصور و یا استوری برد که به استراتژی تبلیغاتی شما مرتبط است را ایجاد کند. هنگامی‌ که این دستورالعمل‌ها ایجاد می‌شود، گروه خلاق می‌تواند یک عکاس را که سبک آن بیشتر مطابق با عناصر خلاق برای ایجاد عکس‌های تبلیغاتی بوده و با چشم‌انداز کلی مطابقت دارد را برای کار شما انتخاب کند تا بهترین عکس ها برای نمایش محصولات و یا کسب و کار شما تهیه گردد.

  شما میتوانید نمونه کارهای عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ما در استودیو نماد را اینجا ببینید

  منبع : www.industrialmarketer.com

  استودیو نماد

  ما در استودیو نماد از سال ۹۳ به طور تخصصی به عکاسی صنعتی برای برندها مشغولیم و تا به امروز توانسته ام با بیش از ۵۰۰ مشتری همکاری داشته باشیم.

  More Posts - Twitter - Facebook - LinkedIn - Pinterest - Google Plus - YouTube

  5/5 ( 1 بازدید )

  ما در استودیو نماد از سال 93 به طور تخصصی به عکاسی صنعتی برای برندها مشغولیم و تا به امروز توانسته ام با بیش از 500 مشتری همکاری داشته باشیم.

  COMPANY NAME
  Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia montes
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
  • Montes vutario lacus quis preambul denlac
  • Leftomato denitro oculus softam lorum quis
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix digit
  • Dualo fitemus lacus quis preambul patturtul
  CONTACT US
  Thank You. We will contact you as soon as possible.
  دانلود تعرفه 1397
  همکاری با بیش از 500 برند از افتخارات ما می باشد.
  اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
  با تشکر، از اعتماد شما
  لطفا ایمیل خود را بررسی بفرمایید.
  اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
  اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .