چرا باید با یک عکاس حرفه ای تور مجازی 360 درجه همکاری نمایید

  استودیو نماد
  تور مجازی 360

  امروزه یکی از جذاب‌ترین و هیجان‌انگیزترین ابزارهای بازاریابی برای کسب‌وکار بنگاه‌های املاک وهتل داران و صاحبان صنایع بزرگ استخدام یک عکاس حرفه ای تور مجازی ۳۶۰ درجه است.

  اینکه این فنّاوری چیست و چگونه می‌تواند برای بازاریابی بنگاه‌های املاک و مستغلات و هتل ها مناسب بوده و کسب‌وکار شمارا از این سطحی که هستید ارتقا داده و بهبود ببخشد موضوع مقاله زیر است و می‌توانید با خواندن و یادداشت‌برداری از این مقاله سؤالات خود را پاسخ دهید با ما همراه شوید. آمارها نشان می‌دهند که وب سایت ها با تورهای مجازی ۳۶۰ درجه ۵-۱۰ برابر بیشتر از دیگران دیده می‌شوند.

  برای موفقیت در تجارت بسیار فعال و رقابتی املاک و مستغلات،هتل داری و صنایع بزرگ بسیار مهم است که پیشرفت‌های فنّاورانه که صنعت به شما پیشنهاد می‌دهد را درک کنید. ادغام خدمات جدید که امکانات جدیدی را هم برای فروشندگان و بنگاه‌های املاک و مستغلات و هم  خریداران خانه فراهم می‌کند، برای همه مهم است.

  تور مجازی 360حقایق، آمارها، مزایای بالقوه و آمار  تور مجازی ۳۶۰ درجه:

  باوجودی که تقریباً دو دهه از زمان استفاده از این ابزار برای اولین بار می‌گذرد، تورهای مجازی ( عکاسی ۳۶۰ درجه ) هنوز هم به‌مراتب مؤثرتر از عکس‌های دیگر هستند. ازآنجاکه شما می‌خواهید بازدیدکنندگان شمارا در وب‌سایتتان بیش‌ازحد متوسط ​​۳۰ ثانیه باقی بمانند، شما نیاز به چیزی چشم‌نوازتر، ازنظر بصری جذاب‌تر، و فراموش‌نشدنی‌تر دارید. به یاد داشته باشید که پوشش متوسط ​​بازدیدکننده آنلاین ۷ ثانیه است – درحالی‌که کیفیت تصاویر هنوز هم مهم است، معمولاً حتی زیباترین عکس‌ها نمی‌تواند بازدیدکنندگان شمارا به سایتتان علاقه‌مند نموده و به مدت طولانی در ساییتان حفظ کنند. یک تور ۳۶۰ درجه مجازی یک تجربه کاملاً متفاوت را به بازدیدکنندگان سایت شما ارائه می‌دهد.

  عکاسی تور مجازی طی ده سال گذشته بهبود بسیار یافته است – این عکاسی برای استفاده، حرکت و بارگذاری بسیار آسان‌تر است. با این شیوه به خریداران املاک و یا مسافران هتل ها این فرصت را بدهید تا با یک کلیک ماوس، یک تور ۳۶۰ درجه‌ای که یک‌راه منحصربه‌ فرد برای تبلیغ کسب‌وکار شما است را نظاره گر باشند. هنوز مطمئن نیستید؟

  دلایل و حقایق کلیدی زیر می‌توانند به شما کمک کنند که بهتر تصمیم‌گیری نموده پس با دقت آن‌ها را مطالعه نموده و در نظر بگیرید:

  • تور مجازی ۳۶۰ می‌تواند تعداد بازدیدهای هدررفته ۴۰٪ را کاهش دهد
  • با تور مجازی ۳۶۰ درجه‌یک و عالی می‌توانید حدود ۵-۶ میلیون نمایش در روز دریافت کنید
  • ۸۰٪ از خریداران خانه برای املاک و خانه و به‌صورت آنلاین جستجو می‌کنند
  • ۴۷٪ از خریداران خانه می‌گویند که تور مجازی ۳۶۰ برای آنها بسیار مهم است

  مزایای بیشتر تورهای مجازی ( عکاسی ۳۶۰ درجه ):

  • نصب و بارگذاری آسان
  • تور مجازی ۳۶۰ پیشرفته با وضوح بالاتر بدون زمان طولانی تر برای بارگذاری
  • ادغام سفارشی و کنترل‌های بصری
  • ابزار مقرون‌به‌صرفه که همچنان کسب درآمد می‌کند

  عکاسی ۳۶۰  درجه برای هتل‌ها

  تنها بنگاه‌های املاک و مستغلات نیستند که می‌توانند از ارائه عکاسی پانوراما و ۳۶۰  بهره‌مند شوند. عکس پویا از اتاق‌های هتل شما، می‌تواند رزرو آنلاین را تا ۸۵٪ افزایش دهد! بیش از ۹۰ درصد از مسافران هنگام برنامه‌ریزی سفر از اینترنت استفاده می‌کنند و قبل از انتخاب نهایی ۳-۴ گزینه مختلف را در نظر می‌گیرند. آمارها نشان می‌دهد ۷۵٪ از افراد، بیش از سه وب‌سایت را قبل از رزرو اتاق بازدید کرده‌اند.

  ازآنجاکه اینترنت فرصت‌های بی‌پایان را برای مصرف‌کنندگان برای بررسی مقصد سفر فراهم می‌کند، بسیار مهم است که از جمعیت کنار گذاشته شود. با تبدیل هتل یا اتاق به تجربه ۳۶۰ پانورامیک، شما به بازدیدکنندگان خود روشی کاملاً جدید را برای نمایش هتل خود خواهید داد.

  استخدام حرفه‌ای تورهای مجازی ( عکاسی ۳۶۰ درجه ) در مقابل انجام آن توسط خودتان

  درحالی‌که برخی از صاحبان املاک و بنگاه‌های املاک و مستغلات یک مسیر راحت را انتخاب می‌کنند، مشکلات زیادی وجود دارد که در طول مسیر با آن روبرو می‌شوند. اول‌ از همه، عکاسان غیرحرفه‌ای نیاز به مقدار زیادی از تجهیزات، نرم‌افزار، و همچنین زمان و انرژی برای عکاسی پانورامیک برای املاک و مستغلات دارند.

  از یک دوربین گران‌قیمت و یک نرم‌افزار حرفه‌ای برای خلق تمام عکس‌ها به یک تصویر پانورامیک برای اشتراک، تور مجازی ۳۶۰ که توسط خودتان انجام می‌شود می‌تواند برای شما دو برابر بیشتر از استخدام یک عکاس حرفه‌ای هزینه‌بر باشد. حتی اگر شما با یک دوربین ارزان‌قیمت ۳۶۰ که بلافاصله تصاویر پانورامیک را می‌گیرد این کار را انجام دهید، هنوز هم این کار آسان نیست و شمارا متحمل هزینه خواهد نمود. از سوی دیگر، شما می‌توانید عکاس حرفه‌ای تور مجازی  ۳۶۰ را استخدام کنید و در اینجا ده دلیل مهم برای انجام این کار به شما دوستان و مخاطبین محترم ارائه می‌شود.

  مطلب زیر را حتما بخوانید
  تعرفه عکاسی صنعتی

  بنابراین:

  بهترین پیشنهادها را به شما می‌دهد

  مزایای استخدام یک عکاس تور مجازی بی‌شمار است، اما آنچه شما برای اولین بار باید در نظر بگیرید این است که آن‌ها نتایجی باکیفیت بالا را برای شما تضمین می‌کنند. بهترین عکس‌های پانورامیک که شما می‌توانید آنلاین پیدا کنید، توسط عکاسان حرفه‌ای گرفته‌ شده است.

  جذب بازدیدکنندگان جدید

  هنگامی‌که شما شروع به ارائه عکاسی پانوراما ۳۶۰ درجه می‌کنید، جریان بازاریابی مجازی، افزایش مشتریان جدید را تضمین می‌کند. مردم با دیدن چیزهای آشنا با سطح کاملاً جدیدی از جزییات هیجان‌زده خواهند شد و احتمال نمایش مجدد و به اشتراک گذاشتن عکس‌های تور مجازی ۳۶۰  از عکس‌های موجود تقریباً دو برابر است.

  مخاطب را درگیر می‌کند

  مشتریان خود را شگفت‌زده کنید و به آن‌ها نشان دهید که شما با زمان حرکت نموده و بروز هستید. ارائه تصاویر جدید و دیدنی از وسایل شما، بازدیدکنندگان وب‌سایت شما را وادار به ماندن و لذت بردن از وب‌سایت شما خواهد کرد.

  در زمان خود صرفه‌جویی کنید

  ایجاد یک تور مجازی از ابتدا بسیار وقت‌گیر است، درحالی‌که یک عکاس حرفه‌ای همه‌چیز را برای شما انجام خواهد داد و آن را سریع به شما تحویل خواهد داد.

  افزایش رضایت مشتری

  در میان تمام استراتژی‌های حفظ مشتری، یک تور مجازی ۳۶۰ ثابت نموده است که کارکرده و می‌تواند جوابگو باشد. و همه ما می‌دانیم که مشتری که در وب‌سایت شما بیشتر می‌ماند و ماندنش طول می‌کشد احتمال بیشتری برای تصمیم‌گیری خرید وجود دارد.

  گسترش جریان درآمد

  عکاسی ۳۶۰ یک ابزارفروش بسیار قدرتمند است. هتل‌ها و بنگاه‌های املاک و مستغلات با تورهای مجازی به‌طور متوسط  ​​۱۳۵ درصد افزایش درآمد آنلاین را به دست آورده‌اند.

  انگیزه مشتریان خود را بالا ببرید

  فن‌آوری‌های هیجان‌انگیز جدید باعث افزایش اعتمادبه‌نفس بازدیدکنندگان، الهام بخشیدن به آن‌ها و ایجاد انگیزه برای تصمیم‌گیری در خرید می‌شوند.

  کسب‌وکارتان را بهبود ببخشید

  آمارها نشان می دهد که تور مجازی ۳۶۰ در وب‌سایت هتل‌ها بسیار مطلوب است. مطالعه DoubleClick نشان می‌دهد که با تور مجازی ۳۶۰ ، رزرو هتل‌ها در وب‌سایت یک هتل می‌تواند به میزان ۴۶٪  افزایش یابد. با توجه به آمار Realtor.com – فهرست‌ها با تور مجازی ۳۶۰ ، ۸۷٪ بیشتر از لیست بدون تور مجازی نمایش و بازدید داشته است، و ۵۴٪ از خریداران در وب‌سایت‌های که تورهای مجازی را شامل نمی‌شود سر نزده و بازدید نمی‌کنند.

  مشتریانتان را شادتر کنید

  در عصر مدرن رسانه‌های اجتماعی، رضایت مشتری یکی از مهم‌ترین عواملی است که بر کسب‌وکار شما تأثیر می‌گذارد. هنگام جستجو برای یک هتل یا اتاق، بیش از نیمی از مسافران می‌گویند که آن‌ها وب‌سایت‌هایی را ترجیح می‌دهند که بتوانند اطلاعات آن‌ها را با تور مجازی مشاهده کنند.

  صرفه‌جویی در هزینه

  بسته به بودجه و شرایط، استخدام یک عکاس تور مجازی ممکن است برای شما هزینه‌بر باشد، اما هنوز هم ارزش آن را با توجه به اینکه بازده برآورد شده معمولاً حدود چهار هفته یا کمتر است دارد پس در آن شک نکنید!

  نمونه کارهای تور مجازی و عکاسی ۳۶۰درجه استودیو نماد را اینجا ببینید

  5/5 ( 2 بازدید )

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دانلود تعرفه 1397
  همکاری با بیش از 500 برند از افتخارات ما می باشد.
  اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
  با تشکر، از اعتماد شما
  لینک دانلود تعرفه به ایمیل شما ارسال شد.