بازاریابی دیجیتال ، جذب مشتری از بستر اینترنت

  بازاریابی دیجیتال بااستفاده از اینترنت، دستگاه های تلفن همراه، رسانه های اجتماعی، موتورهای جست و جو و غیره برای دسترسی پیدا کردن به مشتریان و مصرف کنندگان  بدون محدودیت جغرافیایی است.

  واقعیت این است که استفاده مردم از اینترنت نسبت به ۱۲ سال گذشته به طور متوسط دو برابر شده است و پس این امر تاثیر مستقیم بر تغییر چگونگی خرید محصولات توسط مردم را همراه دارد.

  در واقع بازار آفلاین و حضوری اثر گذاری خودر ا نسبت به گذشته از دست داده است. بازاریابی در اصل ارتباط با مخاطبین در زمان و مکان مناسب که امروز بدان معناست که شما باید آنها را در  جایی که بیشترین وقت خود را می گذارنند یعنی اینترنت و فضای مجازی ملاقات کنید. هدف کلیدی بازاریابی دیجیتال جذب مشتریان است و به آنها اجازه می دهد تا از طریق بستر اینترنت با برند شما در تعامل باشد.

  چرا بازاریابی دیجیتال؟

  رسیدن به حجم بیشتری مخاطب
  بازار دیجیتالی آنلاین یک بازار بزرگ بدون جهانی بدون محدودیت و با قابلیت دسترسی آسان است
  هدف گذاری خریداران ایده آل
  با استفاده از توانایی های هدفمند سازی پیشرفته تاکتیک های بازاریابی دیجیتال به شما این امکان را میدهد که جامعه هدف علاقمند به محصولات برند شما را پیدا کرده و روی آن ها سرمایه گذاری نمایید
  رضایت مشتری
  در دنیای دیحیتال کنونی که مشتری خوهان دسترسی به اطلاعات کالا در هر زمان و مکانی است فعالیت در بسترهای انلاین رضایت بیشتری را به مشتری می دهد
  مقرون به صرفه
  استفاده از دنیای دیجیتال برای تبلیغ و ترویج محصولات هزینه چاپ بروشور، کاتالوگ و یا بیلبورد به همراه ندارد
  توسعه آگاهی از نام برند
  فعالیت شما در شبکه های اجتماعی،ارسال ایمیل های گروهی و تولید محتوا در وب سایت در دنیای نا محدوده اینترنت باعث شناخته شدن نام برند و رونق کسب و کار شما خواهد شد.
  نتایج قابل اندازه گیری
  بازاریابی دیجیتال به شما گزارش ها ی جامع و قابل اعتماد ارائه می کند که به شما آمار دقیق از یک عملکرد را نشان میدهد
  قوی ترین ابزار بازاریابی
  سریع ترین و موثرترین روش برای جلب اعتماد مخاطب استفاده از دنیای دیجیتال برای فروش محصول است.
  ارتباط با کاربران تلفن همراه
  بیش از نیمی از کاربران آنلاین از طریق تلفن همراه به اینترنت دسترسی دارند. بازاریابی دیجیتال می تواند به شما در دستیابی به افراد دارای تلفن همراه، تبلت و نوت بوک کمک کند.
  بهبود فروش
  ایجاد محتوا و بازاریابی در شبکه های اجتماعی و داشتن بروشورهای انلاین در وب سایت باعث اعتماد بیشتر مشتری و در نتیجه افزایش فروش خواهد شد

  خدمات ما

  بازاریابی ایمیلی

  خدمات بازاریابی ایمیلی استودیو نماد به شما کمک می کند تا چرخه فروش خود را سریع تر کنید. هدف از بازاریابی ایمیلی این است که چشم اندازهای شما را از یک مرحله از قیف فروش به مرحله بعد منتقل کند.به عبارت دیگر، در قسمت بازاریابی ایمیلی استودیو نماد ایمیل هایی به مردم ارسال می شود که بتواند آن ها را برای خرید محصولات ترغیب کند. در بازاریابی الکترونیکی استودیو نماد ما خبرنامه های جذاب را برای کمک به کسب و کار شما ارائه می دهیم .ما همچنین می توانیم کمپین های متفاوت با توالی خودکار ایمیل ایجاد کنیم تا جریان سیستماتیک ایمیل باعث افزایش فروش برند شما شود.از خدمات بازاریابی ایمیلی استودیو نماد برای افزایش سرعت فروش، صرفه جویی در وقت و هزینه استفاده کنید.

  بازاریابی رسانه های اجتماعی

  خدمات بازاریابی رسانه های اجتماعی استودیو نماد به شما کمک می کند نتایج فوری در رسانه های اجتماعی ایجاد کنید.ما محصولات و یا خدمات شما را به هزاران نفر از افرادی که ممکن است به آنها علاقمند باشند نمایش می دهیم.بازاریابی رسانه های اجتماعی استودیو نماد به شما این امکان را می دهد که امروزه از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش تبلیغاتی استفاده کنید

  طراحی سایت

  وب سایت کسب و کار شما مهمترین جزء استراتژی بازاریابی شما می باشد. این سرویس به عنوان مکز فعالیت های آنلاین شما عمل می کند. این جایی است که شما سود می کنید و یا سرمایه خود را از دست می دهید. خدمات طراحی وب سایت استودیو نماد با طراحی سایت به شما کمک می کند که بیشترین میزان ترفیک و فروش را تجربه کنید . ما این کار را با ارائه طرح جذاب بر روی ظاهری پاسخگو و وب سایت کاربر پسند انجام می دهیم.

  بازاریابی محتوا

  خدمات بازاریابی محتوای استودیو نماد به شما کمک خواهد کرد که ترافیک وب سایت خود را از طریق کانال های بازاریابی آنلاین افزایش دهید. این امر کمک خواهد کرد که مردم و خریداران را از کانال های دیگر به سمت وب سایت خود هدایت کنید. این کانال های بازاریابی آنلاین ممکن است رسانه های اجتماعی، موتورهای جستجو یا بازاریابی ایمیلی برند شما باشد. نویسندگان محتوا باید محتوا را با هدف ایجاد اعتماد و ترغیب به خرید ایجاد کنند.خدمات بازاریابی محتوا شامل توسعه استراتژی، نوشتن مطالب، ویرایش در وب سایت و خلق فیلم و عکس برای شبکه های اجتماعی می باشد.

  برای مشاوره رایگان در مورد بازاریابی دیجیتال کلیک کنید

  استودیو نماد

  ما در استودیو نماد از سال ۹۳ به طور تخصصی به عکاسی صنعتی برای برندها مشغولیم و تا به امروز توانسته ام با بیش از ۵۰۰ مشتری همکاری داشته باشیم.

  More Posts - Twitter - Facebook - LinkedIn - Pinterest - Google Plus - YouTube

  5/5 ( 1 بازدید )
  COMPANY NAME
  Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia montes
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
  • Montes vutario lacus quis preambul denlac
  • Leftomato denitro oculus softam lorum quis
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix digit
  • Dualo fitemus lacus quis preambul patturtul
  CONTACT US
  Thank You. We will contact you as soon as possible.
  دانلود تعرفه 1397
  همکاری با بیش از 500 برند از افتخارات ما می باشد.
  اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
  با تشکر، از اعتماد شما
  لطفا ایمیل خود را بررسی بفرمایید.
  اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
  اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .