استودیو نماد

تیزر تبلیغاتی ، بهترین راه جلب اعتماد مخاطب

 تیزر تبلیغاتی در کنار عکاسی صنعتی یکی از شاخه های تولید محتوا برای سایت و فضای مجازی جهت رشد کسب و کار شما می باشد . این محتوا روزبه‌روز در حال تبدیل‌شدن به مقرون‌ به‌صرفه ترین و گسترده‌ترین راه و شیوه تبلیغاتی است.

در واقع تیزر تبلیغاتی می‌توانند اعتماد را در مخاطب افزایش دهند. بعضی از مصرف‌کنندگان در مورد خرید محصولات و خدمات در اینترنت همچنان دو به‌ شک هستند. علت ترس و شک آن‌ها این است که از فریب خوردن می‌ترسند. اما فیلم‌های تبلیغاتی مؤثر محصولات شما را به‌گونه‌ای به مخاطب ارائه می‌دهد که برای مشتری دل‌نشین بوده و قابل‌باور باشد. این نحوه ی ارائه، یک حس قرابت و نزدیکی فردی ایجاد می‌کند.  به همین دلیل، ۵۷ درصد از مصرف‌کنندگان می‌گویند که فیلم‌های تبلیغاتی به آن‌ها اعتماد به‌نفس بیشتری برای خرید آنلاین می‌دهند.

 ساخت تیزر تبلیغاتی برای کسب‌وکار شما، نیازمند خلاقیت و دانش روانشناسی انسانی است. ترکیب نمودن این اجزا امکان ایجاد معجزات واقعی از تبلیغات را با حداقل هزینه ایجاد می‌کند.

 طی چند روز، یک ویدئو خلاقانه، می‌تواند در اینترنت پخش و منتشر شود و میلیون‌ها بازدید داشته باشد. و این نتیجه یعنی دیده شدن محصولات شما. هدف کلی و نهایی تبلیغات ویدئویی همین است: تنها خلاق‌ها در این بازار باقی می‌مانند!

خدمات ما در زمینه ساخت تیزر تبلیغاتی
به ۳ بخش اصلی تقسیم می شود

تیزرهای شبکه های اجتماعی
ساخت ویدیو های کوتاه برای شبکه های اجتماعی یکی از موثر ترین روش های تبلیغات می باشد که بهتر است به گونه ای باشد که قابلیت اشتراک گذاری بین مخاطبان را داشته باشد
تیزر تبلیغاتی
ساخت تیزر تبلیغاتی بهترین روش برای معرفی خدمات و محصولات شما و شناساندن مزیت های آن برای مخاطب در کوتاه ترین زمان می باشد
فیلم های صنعتی
فیلم صنعتی با درنظرگرفتن مهمترین فاکتورها و استانداردها می تواند کارخانه / فروشگاه / رستوران یا هر فضایی را به بهترین نحو ممکن به بیننده نشان دهد.

مستند تبلیغاتی

تایم لپس

لوگو ریویل

معرفی محصول

مناسبت ها

برای مشاوره رایگان در مورد تیزر تبلیغاتی کلیک کنید

استودیو نماد

ما در استودیو نماد از سال ۹۳ به طور تخصصی به عکاسی صنعتی برای برندها مشغولیم و تا به امروز توانسته ام با بیش از ۵۰۰ مشتری همکاری داشته باشیم.

More Posts - Twitter - Facebook - LinkedIn - Pinterest - Google Plus - YouTube

5/5 ( 1 بازدید )
COMPANY NAME
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia montes
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
  • Montes vutario lacus quis preambul denlac
  • Leftomato denitro oculus softam lorum quis
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix digit
  • Dualo fitemus lacus quis preambul patturtul
CONTACT US
Thank You. We will contact you as soon as possible.
دانلود تعرفه 1397
همکاری با بیش از 500 برند از افتخارات ما می باشد.
اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
با تشکر، از اعتماد شما
لطفا ایمیل خود را بررسی بفرمایید.
اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .