ثبات نام تجاری برند

  آپلود پست به طور منظم برای حفظ ثبات برند

  افزایش نرخ Engagement

  افزایش لایک و کامنت از طریق محتوای خاص 

  افزایش آگاهی مردم از نام برند

  افزایش فالوئرهای اینستاگرام با موثرترین متد 

  چرا بازاریابی اینستاگرامی برای برند شما اهمیت دارد؟

  یک عکس جای هزاران کلمه سخن می گوید. این یک جمله قدیمی است که امروزه هم مصداق دارد. عکسهایی که از کسب و کار شما در اینستاگرام منتشر می شود در واقع دیدگاه مردم نسبت به برند شما را تشکیل می دهد.

  مشتریان شما می خواهد هر روز از کسب و کار شما و پشت صحنه آن عکسهای جدید مشاهده کنند. آنها در واقع خواهان مشاهده شخصیت برند شما هستند.

  اینستاگرام یک پلت فرم رسانه های اجتماعی پرطرفدار است که ۵۹% از کاربران اینترنت از آن استفاده می کنند. عموم این کاربران جمعیت جوانی هستند که عموما بیشتر وقت خود را در شبکه های اجتماعی می گذرانند.

  تحقیقات نشان می دهد ۶۰% از افرادی که از اینستاگرام استفاده می کنند گفته اند از این پلت فرم برای پیدا کردن محصولات جدید استفاده می کنند.

  بازاریابی با اینستا می تواند کسب و کار شما را در معرض رقابت با دیگر برندها قرار دهد و از این طریق آگاهی عموم مردم از برند، فالوئر ، لایک، کامنت و در نتیجه مشتری شما را افزایش دهد

  همین حالا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

  0
  لایک
  0
  کامنت
  0
  فالوئر

  چگونه توانسته ایم بازده اینستاگرام را ۱۰۰% افزایش دهیم ؟

  مدیریت اینستا بستری بسیار خوب برای ایجاد یک جامعه حول و حوش برند شماست. مشتریان ما به طور منظم شاهد رشد ارگانیک ، لایک و کامنت در اکانت خود هستند.

  مثلا برای یک برند خاص ما رشد فالوئر بالای ۲۰ هزار نفر و افزایش ۱۰۰% لایک و کامنت را داشته ایم. این نتایج به وسیله خلق محتوی بی نظیر و منحصر به فرد و اجرای کمپین هایی با استراتژی قوی و هدف های ارگانیک برای جلب فالوئر به دست آمده است.

  برای آنکه بدانید ما چطور به رشد برند شما کمک میکینم همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما ددر این زمینه کمک کنند

  ما در خدمات مدیریت اینستاگرام چه می کنیم ؟

  اولین گام ما این است که رقبای شما را تحلیل کنیم تا بدانیم چگونه میتوانید در بازار متفاوت ظاهر شوید. سپس اطلاعات مشتریان را با مشخص کردن اهداف،نقاط ضعف،چالش ها و سایر متغیرهای جمعیتی توسعه می دهیم.

  در نهایت، ما تمام اطلاعت جمع آورده شده از کسب و کار شما، جامعه هدف و رقبا را تحلیل کرده و بر همین اساس شروع به تولید محتوا می کنیم و برنامه های بی نظیری جهت کمپین های اینستاگرامی به شما عرض می کنیم.

  
  
  
  
  		

  به محض اینکه شما استراتژی بازاریابی اینستاگرامی که ما تدوین کرده ایم قبول کنید ما تولید محتوا را آغاز میکنیم. اینجا دقیقا مرحله ای که شما میتوانید با خیال راحت بنشینید و معجزه را تماشا کنید.

  ما به وسیله استراتژی نوشته شده محتواهایی منحصر به شما و برند شما تولید می کنیم و برای اینکه از رضایت شما مطمئن شویم یک تقویم کاری به شما ارائه میدهیم تا محتواها را تایید و نظارت کنید.

  سرویس مدیریت اینستاگرام ما شامل فعالیت های ارگانیک و هزینه بر برای افزایش فالوئر برند شماست.در حالت ارگانیک ما برای افزایش فالوئر شما زیر پست ها از هشتگ استفاده می کنیم. ما همچنین صفحات مربوط به برند شما را پیدا میکنیم و تبلیغات انجام میدهیم تا فالوئرهای آن پیج ها به سمت پیج شما سرازیر شوند.

  برای افزایش آگاهی مردم از برند شما همچنین مسابقات اینستاگرامی برگزار می کنیم.اگر شما دنبال رشد سریع تر هستید میتوانیم با هزینه ای مناسب تبلیغات پیج شما را در صفحات دیگر انجام دهیم

  خدمات مدیریت اکانت اینستاگرامی شامل مانیتورینگ هر روزه اکانت شماست. ما تمام فعالیت ها از جمله کامنت و دایرکت مسیج ها را بررسی می کنیم و جواب مخاطبان را می دهیم .

  ما در تمام ساعات کاری توجه کامل به اکانت شما داریم و اگر نیاز به فعالی خارج از این ساعات باشید نیز انجام میپذیرد.

  هر ماه شما یک گزارش در مورد تعداد فالوئر اضافه شده، میزان لایک و کامنت و دیگر پارامترها دریافت می کنید. کارشنان ما این گزاراشات رو به دقت تحلیل و بررسی میکنند و تمامی فعالیت هایی که برای رشد بیشتر پیج لازم باشد با کمپین های شما اضافه میکنند.

  هدف ما از انجام سرویس مدیریت اینستاگرامی افزایش آگاهی مردم از برند شماست و ما از راه های زیر این کار را انجام میدهیم.

  ۱-افزایش فالوئرهای اینستاگرام

  ۲-افزایش لایک و کامنت اینستاگرام

  ۳-افزایش Reach و Impression اینستاگرام

  ۴-افزایش ترافیک وب سایت به صورت ارگانیک

  ۵-ارائه خدمات ویژه به مشتریان فعلی

  چه چیزی خدمات مدیریت اینستاگرامی ما را منحصر به فرد کرده است ؟

  هر پستی که در پیج اینستاگرام شما در محل استودیو ما و توسط کارشناسان گرافیک و تولید محتوا ما ایجاد میگردد.ما حساب اینستاگرام شما را به هیچ شرکت یا شخصی خارج از استودیو واگذار نمیکنیم.

  ما برای افزایش فالوئر شما نه از ربات استفاده می کنیم و نه از خرید فالوئر آنها را رشد میدهیم. پس زمانی که شما شاهد افزایش تعداد مخاطبان در پیج اینستاگرامی خود بودید میتوانید مطمئن باشید که این اکانت ها افراد واقعی هستند که برند شما را دنبال می کنند.

  تمام محتواهایی تولیدی برای پیج شما بر اساس شخصیت برند و خواسته شما توسط کارشناسان طراح و تولید محتوای ما تولید می شود. هر المان و عنصری که نماینده برند شماست نیز بر اساس درخواست شما میتواند در این پست ها جاگذاری شود.

  خدمات تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی ما در استودیو نماد یک سرویس کامل و حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهد. ما همواره برای بهبود برند و کمپین های شما ایده های جدید و به روزی را با توجه به جامعه هدف کسب و کار شما ارائه می دهیم تا این رشد همواره در مخاطبان و فروش مشاهده شود.

  انــواع مــحتوای تولیــدی بــرای اینــستــاگـرام

  استودیو نماد

  ما در استودیو نماد از سال ۹۳ به طور تخصصی به عکاسی صنعتی برای برندها مشغولیم و تا به امروز توانسته ام با بیش از ۵۰۰ مشتری همکاری داشته باشیم.

  More Posts - Twitter - Facebook - LinkedIn - Pinterest - Google Plus - YouTube

  5/5 ( 1 بازدید )
  COMPANY NAME
  Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia montes
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
  • Montes vutario lacus quis preambul denlac
  • Leftomato denitro oculus softam lorum quis
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix digit
  • Dualo fitemus lacus quis preambul patturtul
  CONTACT US
  Thank You. We will contact you as soon as possible.
  دانلود تعرفه 1397
  همکاری با بیش از 500 برند از افتخارات ما می باشد.
  اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
  با تشکر، از اعتماد شما
  لطفا ایمیل خود را بررسی بفرمایید.
  اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
  اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .