بازاریابی شبکه های اجتماعی ،ابزار قدرتمند بازاریابی آنلاین

  بازاریابی شبکه های اجتماعی یک نوع بازاریابی اینترنتی است که شامل ایجاد و به اشتراک گذاری محتوا در  رسانه های اجتماعی برای دستیابی به اهداف تبلیغاتی است که شامل نوشتن متن و به روز رسانی فیلم و عکس و سایر محتویاتی است که مخاطبان را به خرید محصولات ترغیب کند.

  در واقع بازاریابی شبکه های اجتماعی یک راه قدرتمند برای کسب و کارهایی هست که از هر فرصتی برای دستیابی به مشریان استفاده میکنند. مشتریان شما با استفاده از رسانه های اجتماعی در حال حاضر با برندها ارتباط برقرار می کنند و اگر شما از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام به طور مستقیم با مخاطبان خود صحبت نکنید، سود زیادی از فروش محصولات به این مشتریان بالقوه را از دست می دهید. بازاریابی عالی و با برنامه ریزی در شبکه های اجتماعی باعث ایجاد آگاهی از نام برند، افزایش فروش و جلب اعتماد مشتریان می شود.

  چرا بازاریابی شبکه های اجتماعی؟

  افزایش نرخ تعامل
  ارتباط مستقیم با مخاطبان و تعامل روزانه با آنها در شبکه های اجتماعی باعث افزایش شناخت مردم نسبت به برند شما و به تبع افزایش چشمگیر فروش خواهد شد
  مقرون به صرفه بودن
  تبلیغات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی میتواند نوعی بروشور و کاتالوگ آنلاین برای برند شما باشد و شما فارغ از هزینه های چاپی و پست خواهید شد
  افزایش و بهبود فروش
  رسانه های اجتماعی به دلیل ایجا اعتماد و ارتباط مستقیم با مشتری ثابت کرده اند ابزاری بسیار موثر برای فروش به حساب می آیند.
  تبلیغات هدفمند
  با داشتن اطلاعاتی که کاربران عضو شده در شبکه های اجتماعی هنگام ثبت نام وارد کرده اند می توانید به صورت دقیق نوع مشتری جامعه هدف فروش را شناسایی کنید.
  توسعه آگاهی نام برند
  افزایش دنبال کنندگان شما در شبکه های اجتماعی به شما در افزایش شناخت مردم نسبت به خدمات ارائه شده و محصولات برند تجاری کمک میکنند
  افزایش ترافیک سایت
  توسعه کمپین های تبلیغاتی رسانه های اجتماعی حجم زیادی از ترافیک را به سمت وب سایت شما هدایت می کند.

  خدمات ما

  توسعه آگاهی از نام تجاری

  افزایش فالوئرهای شما در شبکه های اجتماعی به شما کمک می کند تا نام برند تجاری شما دهان به دهان بین مردم بچرخد و بر سر زبان ها بیوفتد.خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی استودیو نماد به شما کمک می کند تا با افراد مرتبط به محصولات برند شما فالوئرهایتان افزایش پیدا کند. ما در استودیو نماد به شما این اطمینان را می دهیم که فالوئرهای شما با آمار جمعیتی، علایق و رفتاری مشتری های معمولی منطبق باشند.

  ایجاد روابط ( تعامل)

  زمانی که یک ارتبط قوی از طریق تعامل با مخاطبان خود ایجاد می کنید احتمالا به خرید محصولات شما بیشتر ترغیب می شوند.خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی استودیو نماد به شما کمک می کنمد تا در پست های شبکه های اجتماعی خود نظرات، علاقمندی ها و به اشتراک گذاری ها را افزایش دهید. هرچقدر نرخ تعامل شما بیشتر باشد ارتباط شما با مشتریان قوی تر خواهد بود و به تبع افزایش ترافیک در سایت و فروش محصولات را خواهید داشت.

  افزایش ترافیک وب سایت

  افزایش ترافیک وب سایت شما به طور مستقیم تاثیر منفی و فروش را خواهد داشت. ما بر روی کمپین های تبلیغاتی رسانه های اجتماعی تمرکز خواهیم کرد که حجم زیادی از ترافیک را به وب سایت شما هدایت می کنند. برای افزایش تبدیل، ما می توانیم تبلیغ های تبلیغاتی را برای جلوگیری از بازدیدکنندگان اخیر وب سایت ادامه دهیم.

  نمونه کارها

  برند آرایشی بهداشتی عش

  برند آکس چوب

  رستوران ایتالیایی جنارو

  دانلود تعرفه خدمات ۱۳۹۷

  استودیو نماد

  ما در استودیو نماد از سال ۹۳ به طور تخصصی به عکاسی صنعتی برای برندها مشغولیم و تا به امروز توانسته ام با بیش از ۵۰۰ مشتری همکاری داشته باشیم.

  More Posts - Twitter - Facebook - LinkedIn - Pinterest - Google Plus - YouTube

  0/5 ( 0 بازدید )
  COMPANY NAME
  Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia montes
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
  • Montes vutario lacus quis preambul denlac
  • Leftomato denitro oculus softam lorum quis
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix digit
  • Dualo fitemus lacus quis preambul patturtul
  CONTACT US
  Thank You. We will contact you as soon as possible.
  دانلود تعرفه 1397
  همکاری با بیش از 500 برند از افتخارات ما می باشد.
  اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
  با تشکر، از اعتماد شما
  لطفا ایمیل خود را بررسی بفرمایید.
  اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
  اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .