استودیو نماد

یکی از تخصصی ترین شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ، حوزه عکاسی از طلا و جواهر می باشد. جایی که شما باید زیبایی محصول را به صورت چشم گیر و خیره کننده ای به نمایش بگذارید تا چشمان مشتری مجذوب محصول شما شود و این مهم جز با انجام یک فرآیند تخصصی از عکاسی تا ویرایش گرفته صورت نمی گیرد.

از عکاسی طلا و جواهر برای همه فضاهای تبلیغاتی اعم از بیلبورد،کاتالوگ، بروشور و شبکه های اجتماعی می توان استفاده کرد. نمایش دقیق جزئیات ظریف و زیبای کار شده در هر قطعه از طلا و جواهر باعث جلب اعتماد هرچه بیشتر مشتری می شود.

نمونه کارها

برای مشاوره رایگان در مورد عکاسی طلا و جواهر کلیک کنید

عکاسی طلا و جواهرات میداس

عکاسی طلا و جواهر

انجام صحیح عکاسی صنعتی از جواهرات بسیار سخت است، بنابراین مهم است عکاسی را استخدام کنید که تجربه گسترده‎ای در زمینه عکاسی از طلاجات، نقره‎جات، الماس‎ها و سنگ‎های قیمی داشته باشد. عکاسی از جواهرات را به سادگی می‎شود بد انجام داد و بسیاری از افراد هنگام عکاسی از جواهرات همانند با حوزه‎های دیگر عکاسی عمل می‎کنند یا تنها یک عکس معمولی می‎گیرند چون دانش و درک لازم برای ثبت تصاویر واقعا زیبا از جواهرات را ندارند.

این تدابیر باعث خلق مجموعه عکس‎هایی می‎شود که از نظر کیفیت تنها متوسط هستند. اغلب اوقات تولید این تصاویر ارزان است و احتمالا فکر کنید در هزینه‎های خود صرفه‎جویی کرده‎اید ولی واقعا بلایی که سر شما می‎آید کم شدن آمار فروش و از دست دادن مشتریان است.

هنگامی که قصد دارید یک عکاس را انتخاب کنید و اصطلاحاتی مانند «لایت باکس» یا استفاده از «خیمه نور» را می‎شنوید احتیاط کنید چون نشان می‎دهد عکاس مورد نظر تجربه کافی ندارد و عکس جواهرات شما کیفیت لازم را نخواهد داشت.

چرا باید از خدمات استودیو نماد برای عکاسی از جواهرات استفاده کنید؟

استودیو نماد نه تنها با بهترین شیوه عکاسی از جواهرات آشنا است بلکه کسب و کار شما را درک می‎کند و با جوانب مختلف تجارت و فروش جواهرات آشنا است. سابقه و تجربه استودیو نماد در عکاسی تجاری از جواهرات برای وب‎سایت تجارت الکترونیکی، بنرهای تبلیغاتی، کمپین‎های ایمیل، تبلیغات چاپی، پست‎ کارت‎ها و کاتالوگ‎های چاپی زیاد است و به خوبی مهارت عکاسان آن را نشان می‎دهد.

عکاسان حرفه‎ای استودیو نماد نسبت به عکاسی با کیفیت از جواهرات دانش لازم را دارند و بدون توجه به نوع سوژه یعنی حلقه‎های انگشتر الماس، حلقه‎های نامزدی، گوشواره، ساعت‎های طلا، النگو، گردنبد و غیره بهترین عکس‎ها را می‎گیرند.

استودیو نماد در عکاسی از جواهرات نیازی به استفاده از روش‎های میانبر ندارد چون با بهترین روش آشنا است. زمان انتخاب استودیو نماد برای عکاسی از جواهرات می‎توانید از تجربه گسترده آن برای ثبت عکس‎هایی با بالاترین کیفیت استفاده کنید.

عکاسی طلا و جواهر

عکاسی طلا و جواهر برای برند ورثای

همکاری با استودیو نماد برای عکاسی طلا و جواهر به معنای افزایش درآمد شما است

دلیل همکاری با استودیو نماد برای عکاسی عکاسی طلا و جواهر بسیار ساده است چون برند شما را متمایز می‎کند و سودآور است. هر کسب و کاری باید یاد بگیرد خود را از رقبا متمایز کند و این قضیه به ویژه در مورد فعالیت در حوزه جواهرات و طلاجات مهم است.

چندین راه وجود دارد که فروشندگان جواهرات می‎توانند خودشان را متفاوت نشان دهند که یکی از آن‎ها سیاست‎های قیمت‎گذاری و دیگری عکس است.

گستردگی اینترنت باعث شده است افراد خرید جواهرجات را جستجو کنند و پایین‎ترین قیمتی که می‎بینند را انتخاب کنند. اگر قصد داشته باشید قیمت پایین روی محصولات خود بگذارید، همیشه کسانی هستند که از آن پایین‎تر قیمت‎گذاری کنند اما اگر هدف خود را ثبت عکس‎هایی با کیفیت بگذارید، یک حاشیه امنیت و برتری به دست می‎آورید.

به سادگی بخواهیم مثال بزنیم اگر دو جواهرآلات مشابه را با قیمت یکسان کنار هم قرار دهید، کالایی که در عکس ظاهر بهتری دارد باعث افزایش فروش خواهد شد.

یکی از مشتریان اهمیت کار ما را این چنین نشان می‎دهد «من جواهرات نمی‎فروشم، من عکس جواهرات را می‎فروشم.»

اگر عملکرد رقبای شما در عکاسی از جواهرات در مقایسه با شما بهتر است، هر روز ضرر خواهید کرد.

حال حضور صدها وب‎سایت تجارت الکترونیکی در حوزه جواهرات را در نظر بگیرید تا متوجه اهمیت کار شوید. همچنین ظاهر کلی سایت برند شما در زمان استفاده از عکاسی جواهرات با کیفیت بهتر خواهد شد.

اگر عکس‎های جواهرات فروشگاه شما ظاهر و کیفیت عالی داشته باشند اعتماد و اطمینان در دل یک خریدار بالقوه به وجود می‎آید. فروشگاه یا کاتالوگ فروش شما به مکانی تبدیل خواهد شد که افراد در آن پول خرج می‎کنند.

استودیو نماد به خوبی می‎داند که کسب و کار شما وابسته به کیفیت عکس‎هایی است که این استودیو از جواهرات می‎گیرد. به همین دلیل است که شعار استودیو نماد دفاع از ثبت عکس‎های با کیفیت است.

استودیو نماد می‎داند هر مشتری شایسته بهترین‎ها است و برای کسب و کار شما در زمینه جواهرات ارزش قائل می‎شود و با ثبت بهترین عکس‎ها از نظر کیفیت در موفقیت آن شریک می‎شود تا فروش محصولاتتان بیشتر شود و بتوانید برای برند جواهرات خود ارزش افزوده فراهم کنید.

استودیو نماد

ما در استودیو نماد از سال ۹۳ به طور تخصصی به عکاسی صنعتی برای برندها مشغولیم و تا به امروز توانسته ام با بیش از ۵۰۰ مشتری همکاری داشته باشیم.

More Posts - Twitter - Facebook - LinkedIn - Pinterest - Google Plus - YouTube

5/5 ( 1 بازدید )
COMPANY NAME
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia montes
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
  • Montes vutario lacus quis preambul denlac
  • Leftomato denitro oculus softam lorum quis
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix digit
  • Dualo fitemus lacus quis preambul patturtul
CONTACT US
Thank You. We will contact you as soon as possible.
دانلود تعرفه 1397
همکاری با بیش از 500 برند از افتخارات ما می باشد.
اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
با تشکر، از اعتماد شما
لطفا ایمیل خود را بررسی بفرمایید.
اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .
اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سرویسی قرار نمی گیرد .